Loading...

Vizyon

Organik üretimde fark yaratan, süreklilik arz eden liderlik sağlamak.

Misyon

Organik bilincinin arttığı, daha fazla pazara yayıldığı bir süreci yönetmek.

Felsefemiz

Organik bilinci yüksek toplum, istikbal için umut ışığıdır.

Illustration
En iyi, en kaliteli hizmet...

Firma Hedeflerimiz

Yeşil Küre, güvenilir, saygın, dürüst çalışmanın simgesidir. Bu bağlamda firmamız, evrensel normlarda, kaliteli ürünler ve hizmetler sunmayı hedefliyor. Ortakları, bayileri ve müşterileri için dürüstlük, istikrar ve itibarın sembolü olmayı amaçlıyor.

Öncelikli hedefimiz, insana hizmet
Daima en iyi olmayı hedeflerken, insan odaklı anlayışımızdan vazgeçmemeyi görev biliyoruz. Çalışanlarımızdan, müşterilerimize; ortak noktada buluştuğumuz bütün paydaşlarımızın memnuniyetlerini sağlamak temel prensibimizdir.

Amacımız, gelişmede sürekliliği sağlamaktır
Vizyoner bakış açısıyla, sürekli yeni yatırımlara imza atmayı gaye edindik. Organik üretim alanında sektör lideri olma bilinciyle, yenilikçi adımlar atmanın sorumluluğunu taşıyoruz.

Illustration
Var Olduğumuz Sürece Daima

Sadece Organik

Organik ürünler geleneksel ürünlere göre maliyetlidir. Ancak buna değdiğine inanan, çevre ve sağlıklı yaşama bilinci yüksek insanlar organik gıda tüketir. Yeşil Küre olarak gelecek nesillere iyi bir miras bırakmayı öncelikli hedeflerimiz arasında gösterirken, organik bilincini artırmanın önemine inanıyoruz.

15+

Yıllık TECRÜBE

Biz kimiz?

Türkiye’nin ilk ve en büyük organik tavuk üreticisi

Yeşil Küre, iyi bir geleceğin anahtarının kaliteli gıdadan geçtiğini özümsemiş, hayat felsefesi, işiyle hem dem olmuş, Anadolu girişimcisi Ahmet Aydın tarafından kuruldu.

Tarihler 2007’yi gösterirken, tamamen organik üretim yapma fikriyle doğan firma, ilk üretimini organik yumurtayla gerçekleştirdi.

Devamını Oku
+90 362 635 02 31
Çağrı Hattı
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?