Loading...
Illustration
Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın'ın Mesajı

Türkiye’nin verimli topraklarında doğan bir marka olarak,

Sektörün vizyoner yüzü olmaya devam ediyoruz. Bir yandan teknoloji ve dijitalleşme ile değişen sektör trendlerini yakalıyor, öte yandan bu yenilikleri organik dokusunu bozmayacak şekilde sisteme dahil edecek bir yol haritası belirliyoruz. Organik sektörüne yeni ürünler kazandırmada öncü olurken, dinamik ve sağlam bir neslin temel taşlarını oluşturmuş olmanın huzurunu yaşıyoruz.

Organik üretimin felsefesi ekosistemin yararına olacak bilinç düzeyini arttırmak üzerine kurulu. Şüphesiz ki ekosistemin ana kaynağı insan. Ve insanın beslenme sorunlarına çözüm bulmak da organik üretimin temel amacı. Biz de bu çerçevede üretim faaliyetlerimize başladık ve halen de sürdürüyoruz. Ürün gamımızı genişletirken, insan sağlığını optimize edebilecek ana kalemlere öncelik veriyoruz. Söz konusu alanlarda insanlara hizmet verirken çevreye duyarlı, diğer canlıların yaşam alanlarına da saygılı aksiyon almayı hedefliyoruz. Bu yönümüzle organik üretimin sonuçları arasında yer alan ‘ekolojik dengelerin korunması’ ilkesine bağlılığımızı da koruyoruz.

Firma olarak dünyayı güzelleştirmeyi düstur edinirken, gelecek nesillere vefamızı göstermeyi borç biliyoruz. Bu minvalde doğal dokunun korunduğu, sağlıklı beslenme bilincinin günden güne arttığı yeşil bir küre temenni ederken, gelecek nesillere bırakılabilecek en güzel miras, organik gıda diyoruz.

15+

Yıllık TECRÜBE

Biz kimiz?

Türkiye’nin ilk ve en büyük organik tavuk üreticisi

Yeşil Küre, iyi bir geleceğin anahtarının kaliteli gıdadan geçtiğini özümsemiş, hayat felsefesi, işiyle hem dem olmuş, Anadolu girişimcisi Ahmet Aydın tarafından kuruldu.

Tarihler 2007’yi gösterirken, tamamen organik üretim yapma fikriyle doğan firma, ilk üretimini organik yumurtayla gerçekleştirdi.

Devamını Oku
+90 362 635 02 31
Çağrı Hattı
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?